Luksus w świecie podłóg 3…2…1…

Ligne Pure to ekskluzywny brand marki Osta która znana jest na świecie od kilkudziesięciu lat. Dywany Ligne Pure tworzone są tylko i wyłącznie ręcznie w Indiach niezmiennie od lat, a design pochodzi z Belgii. To doskonałe połączenie daje nam możliwość stworzenia dywanów których próżno szukać w sieciówkach. Co ciekawe – producent zadbał o każdy detal nie tylko pod względem samych dywanów lecz także akcesoriów. Część kolekcji można kupić na przykład z dedykowanymi poduszkami pod dany model dywanu. 

Wszystkie kolekcje dywanów są stonowane i trafiają w obecne trendy kolorystyczne tzn róż, zieleń, błękit oraz odcienie szarości. Producent tworzy dywany w rozmiarach najczęściej wybieranych ale jak na markę premium przystało mamy także możliwość zamówienia zcustomowanego rozmiaru. Co prawda przyjdzie nam na niego poczekać kilka miesięcy ale możemy mieć z tyłu głowy przekonanie, że dywan ten był tkany przez wiele tygodni tylko i wyłącznie dla nas. 

Zakres cen dywanów Ligne Pure w zależności od rozmiaru zaczyna się od ok. 1500 zł lecz górnej granicy nie da się określić. Zapraszam do indywidualnej konsultacji dzięki której pomogę dopasować dywan pod względem zastosowania i budżetu. Jeśli stwierdzisz jednak, że nie potrzebujesz dywanu ręcznie tkanego, a maszynowy także cię zadowoli to proponuje zastanowić się nad dywanami marki Osta. Projektują je ci sami projektanci, a ze względu na maszynowe wykonanie są zdecydowanie tańsze a jakością nie odbiegają swoim droższym kolegom, a na dodatek, są dostępne od ręki.