Panele winylowe ID Inspiration 55-70 Plus czyli krok dalej w odzwierciedlaniu prawdziwego drewna…

Chciałbyś, aby Twoje podłogi prezentowały się luksusowo i jednocześnie były wyjątkowo wytrzymałe? Poznaj ofertę niezwykłych paneli winylowych Inspiration 55-70 Plus, które nie tylko ciekawie się prezentują, ale przede wszystkim sprawdzą się do każdego pomieszczenia, bez względu na intensywność użytkowania. Oto nowoczesna kolekcja paneli winylowych ID Inspiration 55-70. Przyjrzyjmy się im bliżej!

ID Inspiration 55/70

Zastanawiasz się, jakim materiałem wykończyć swoje podłogi w biurze, domu lub pomieszczeniu o charakterze użytkowym? Dobrym pomysłem z pewnością będą panele winylowe. Dlaczego to jeden z najchętniej wybieranych materiałów podłogowych? To proste. Ich oferta producencka jest ogromna. Można zatem spokojnie dopasować panel, który sprosta oczekiwaniom właściciela mieszkania, a także wymogom, jakie stawia się określonemu pomieszczeniu. Panele winylowe są odporne na wilgoć, a także wyjątkowo trwałe. Trudno jest je zniszczyć, przy codziennym, standardowym użytkowaniu. Te panele uchodzą za materiał modny, nowoczesny i trwały. Czy można chcieć czegoś więcej od swojej podłogi? Trudno odnaleźć lepszy produkt!

Panele winylowe ID Inspiration 55-70 Plus czyli czym charakteryzuje się kolekcja ID Inspiration 55-70?

To przede wszystkim ogromna wszechstronność zastosowania. Panele winylowe, ze względu na dużą wytrzymałość na ścierania, a także wilgoć, można stosować także w korytarzach, kuchni, a nawet w łazience. To zupełna nowość, która pozwala stworzyć w domu powierzchnie wykończone tym samym materiałem.

Wybór wzoru paneli winylowych ID Inspiration 55-70 jest na tyle duży, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wiele jest także metod montażu: mogą być przyklejane w miejscach o dużym natężeniu ruchu, układane luzem lub dopasowane do konstrukcji pływających. Co więcej można je kupić z transportem w dowolne miejsce Polski w sklepie internetowym eWinyl.pl. To ważne, dla osób, które zamieszkują małe miejscowości.

Aby wybrać odpowiedni model panelu, warto poprosić o poradę specjalistę, który wskaże produkt dedykowany określonemu stylowi architektonicznemu oraz warunkom panującym we wnętrzu. Zobacz, jakie produkty masz do wyboru: www.ewinyl.pl

ID Inspiration 55/70 o kolorach: 24201030|24231030|24201032|24231032|24201033|24231033

Panele winylowe ID Inspiration 55-70 Plus to wachlarz struktur, wzorów i kolorów dla każdego

Ogromny wachlarz produktów z tej kolekcji to ukłon w stronę osób, których wymagania względem materiału na podłogę, są naprawdę spore. W kolekcji można wyróżnić ponad 20 wzorów, ze strukturą, która przypomina naturalne drewno, ale również kamień, czy metal. Jeśli poprosimy o poradę projektanta lub samodzielnie zdecydujemy się na stworzenie oryginalnego projektu, to jest duża szansa, że z tymi panelami, nasze wnętrze będzie niebywale oryginalne. Dodatkowym gigantycznym atutem paneli jest “zgranie” struktury panela ze wzorem drewna co dodatkowo zwiększa ich naturalność. Można je stosować w biurze łącząc z płytką dywanową lub trawą sztuczną. Na ten temat zapraszam do artykułu na naszym blogu o trawie sztucznej: http://adamluczko.pl/z-zycia-wziete/trawa-sztuczna-w-ogrodzie-biurze-domu/

Panele posiadają zabezpieczenie powierzchni metodą Top Clean, która po pierwsze ułatwia czyszczenie. Po drugie zapewnia wyjątkową wytrzymałość na zadrapania, a także zarysowania, czy powstawanie plam. (Dowiedz się więcej: www.ewinyl.pl

Zastanawiasz się, jakie panele wybrać do swojego domu? Przemyśl wybór wskazanych paneli winylowych. To niebywały produkt, który zachwyci Cię formą, ale również jakością zastosowanych materiałów. Stwórz w swoim domu, naprawdę mocne podłogi!