Belgijski producent OSTA którego generalnym dystrybutorem na terenie Polski jest dywanownia.pl to prekursor w dziedzinie dobrego designu w dobrej cenie.

Dywan Piazzo

Dywany te z jednej strony w większości są bardzo łatwe do wpasowania do pomieszczenia, z drugiej zaś ich ceny kształtują się już od 500 zł do ok. 1500 zł w średniej rozmiarówce. Kolekcja została stworzona w oparciu o najnowsze trendy w architekturze wnętrz. Klienci na stronie dywanownia.pl są w stanie zobaczyć w większości profesjonalnie zrobione zdjęcia z kilku perspektyw dla upewnienia się czy dany dywan będzie dla klienta odpowiedni. 

Dywan Piazzo
Dywan Kashqai

Opis kolekcji Rhapsody i Kashqai

Rhapsody to sprawdzona przez przez nas przez ponad 9 lat kolekcja dywanów typu Shaggy. Charakteryzuje się szlachetnym „Lookiem” ze względu na subtelny połysk, dużą gramaturę i 3 rodzaje włókna (wełna, polipropylen i poliester) co jest jedynym takim połączeniem w tej klasie. Dzięki temu nasi klienci wracają do nas po latach z prośbą o kolejne dywany Rhapsody bo te cytuje „nie uklepały się i ciągle wyglądają tak samo”. Kashqai z kolei to dywan który idealnie umie połączyć klasykę z nowoczesnością. Do tej pory zastanawiamy się jak można zrobić dywan który wpasuje się na najbardziej nowoczesne i surowe wnętrza, a zarazem będzie pięknie wyglądać w hotelu który mieści się w pałacyku. Jak widać designerzy z Osty sprostali zadaniu. 

Rhapsody

Opis kolekcji Piazzo, Sierra i Patina

Piazzo, Sierra i Patina to bardzo podobne do siebie produkty. Wszystkie są strzyżone i sztuczne. Różnią się tylko nieznacznie gramaturą, wysokością włosia i stopniem połysku. Są to dywany najczęściej wybierane przez architektów w segmencie low-cost i middle-cost. Powody ku temu są proste – dywan można łatwo dopasować bo jest ładny i uniwersalny, a jakość jest na tyle dobra, że klient nie wróci do architekta, że dywan się po roku „uklepał” lub wypadło włosie. Zachęcam do obejrzenia kolekcji na dywanownia.pl oraz śledzenia profilu na Facebooku Podłogi Alfombra, gdzie na bierząco wrzucamy nowości z branży dywanowej i nie tylko.