Nie obijamy w bawełnę – zawsze świeża dawka realnych informacji ze świata podłóg

Cześć ! Za każdym razem kiedy trafiają do mnie ludzie, którzy chcą mieć nowoczesne wnętrze napotykają barierę cenową. Wiadomym jest, że najlepszym rozwiązaniem jest oryginał jak piękna płytka, gres, drewno lub kamień. Czasami jak napotkamy na barierę cenową, czy związaną z normami np: higienicznymi szukamy rozwiązań alternatywnych. Takim rozwiązaniem może być np: wykładzina Durable z firmy eWinyl.pl 

Durable jak sama nazwa wskazuje, jest ekstremalnie wytrzymały. Zawdzięcza to twardej warstwie użytkowej oraz temu że posiada spód kalandrowany. Proces kalandrowania polega na wielokrotnym prasowaniu wykładziny co powoduje że staje się ona bardziej twarda. Jedynym problemem, który odwodził ludzi od zakupów produktu było ubogie i nie dostosowane do rynku wzornictwo.

W tym roku producent powiększył kolekcje o wzory betonowe i inne nowoczesne co spowodowało, że wykładzina ta jest jednym z najlepszych i najtańszych rozwiązań winylowych na rynku. Cena 3 zł/m2 nie jest znikąd. Wykładzina posiada aż 18 lat gwarancji. Przeliczając detaliczną cenę wykładziny na ilość lat użytkowania na poziomie 18 lat daje nam to ok. 3 zł/m2. Po pełną ofertę i więcej informacji zachęcamy państwa do odwiedzenia strony www.ewinyl.pl wpisując w wyszukiwarce frazę Durable.