Trawa sztuczna coraz częściej wędruje z dworu do środka

Coraz częściej, podczas aranżacji naszych domów, decydujemy się na wybór nietypowych, nowoczesnych materiałów. Jednym z nich jest chociażby Trawa sztuczna w biurze, która przestaje być już wyłącznie produktem dedykowanym podłożom ogrodowym. Trawą uzupełnia się także aranżacje ścienne w różnych pomieszczeniach domu. Jakie pomysły zaprezentujemy w tym artykule? Przeczytaj, a może przekonasz się, że ten wariant aranżacyjny, jest także dla Ciebie.

Ostatnio, w projektach nowoczesnych wnętrz, króluje drewno, beton architektoniczny, a także różne odcienie bieli, beżu, czy brązu. Tymczasem, aby wnętrze nie wydało się zbyt monotonne i nabrało życia, warto dodać także jakiś kolor przewodni. Bardzo dobrze sprawdza się tutaj zieleń (żywa barwa lub butelkowy odcień). Nic dziwnego, że sztuczna trawa, wypada przy takim połączeniu kolorów idealnie. Można ją stosować wszechstronnie, by w pełni wykorzystać jej właściwości. Ale o tym wspomnimy w kolejnym akapicie.

Dlaczego sztuczna trwa tak dobrze pasuje do nowoczesnych wnętrz?

Zieleń trawy sztucznej w biurze jest idealnym kontrastem dla stonowanych barw innych elementów wyposażenia wnętrz. Prezentuje się bardzo dobrze w kompozycjach łazienkowych z drewnopodobną płytką oraz bielą elementów ceramicznych, czy akrylowych. Co ważne, można ją położyć na przykład na ścianie tuż przy prysznicu i za każdym razem prezentuje się iście naturalnie. 

Sztuczną trawę można także położyć na podłożu naszego tarasu, z którym (szczególnie, gdy to kompozycja drewniana) stworzy piękną i spójną aranżację. Trawa trafia także coraz częściej na salony. Niekoniecznie w wersji podłogowej, bo układa się ją np. na jednej z wybranych ścian.

Trawa sztuczna w biurze – popularna i niezawodna

Choć  ten element wykończenia wnętrz, wciąż kojarzy się z aranżacją domowego tarasu lub balkonu, to moda na trawę sztuczną w biurze. Nie bez przyczyny ten rodzaj produktu, sprawdza się tam wręcz idealnie.

Sztuczną trawę łatwo utrzymać w czystości oraz w bardzo dobrze prezentującym się wyglądzie. Można po niej swobodnie chodzić, bez obawy o zniszczenie. Sztuczna trawa, jako element wykończenia ścian biurowych, będzie pięknie wyróżniała określone miejsce.

Pamiętajmy bowiem, że za główną paletę kolorystyczną biur wciąż uważa się biel i szarość. Warto zatem co jakiś czas, popracować nad uatrakcyjnieniem tego duetu.

Jeśli zastanawiasz się, jakiej trawy użyć to my polecamy produkty z: www.etrawa.pl 

Większość z nich można używać zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz domów, czy firm. Posiadają także certyfikat CE więc są bezpieczne, a produkuje się je w Belgii.

Dobrym przykładem solidnie wykonanej trawy z tej strony będzie seria: Botanic, Mira, Victory i CFL, czy Grass jako produkt trudno zapalny.

A Ty? Chcesz zaaranżować swoje wnętrze nowocześnie i poszukujesz produktu solidnie wykonanego? Wyszukaj ciekawych aranżacji z użyciem sztucznej trawy i wkomponuj ją w swoje pomieszczenia.

A jeśli chciałbyś zobaczyć ile będą kosztować różne warianty podłogi w biurze z wykorzystaniem także trawy sztucznej to zapraszam do mojego artykułu o symulacji kosztów podłóg w biurze: http://adamluczko.pl/z-zycia-wziete/symulacja-kosztow-podlogi-w-biurze-w-kilku-wariantach/