Dziś chciałbym przedstawić 3 rzadko w Polsce stosowane sposoby na podłogę w hotelu. 

Raz, dwa, trzy, zaczynamy !

Płytki dywanowe jako podłoga w hotelu dają wiele możliwości projektowych. Dodatkowo jest to podłoga bardzo praktyczna od montażu po ewentualną wymianę. Płytki przyjeżdżają na paletach i pakowane są w paczkach przeważnie po 5m2. Montażyści nie zniszczą ścian przy wnoszeniu rolek do docelowych pomieszczeń. Dodatkowo zmniejszamy ilość spadów w czasie montażu. Do montażu nie potrzeba wynosić wszystkiego z pomieszczenia. W trakcie użytkowania w przypadku mocnego zabrudzenia możemy wymienić jedna płytkę bez konieczności wymiany wykładziny w całym pokoju. Dzięki temu nie musimy wyłączać pokoju z użytkowania. Możliwość łączenia różnych rodzajów, struktur oraz kolorów daje praktycznie nieskończone możliwości w projektowaniu.

Wykładziny w płytkach Burmatex

Drugi praktyczny sposób to połączenie płytek dywanowych oraz płytek LVT. Daje nam to takie same zalety co przy wcześniejszym rozwiązaniu, a dodatkowo daje nam możliwość wyznaczenia strefy. Plusem jest tez zmywalność panela LVT. Podobne zastosowanie można wykorzystać także w akademikach, sanatoriach czy biurach.

Połączenie Paneli winylowych z płytką dywanową

Trzeci sposób to panele LVT i dywany ! Dzisiejsze możliwości produkcyjne dają nam nieskończone możliwości co do rozmiaru, koloru, decoru oraz jakości. Poniżej najnowsza propozycja od Desso, sprawdzonego producenta płytek dywanowych.

Desso Denim Carpet