Marka wykładziny czy dywanu to istotny element przy wyborze podłogi do domu czy biura.

BRAND DETAILS

Tak jak w każdej branży również w wykładzinach są fabryki bardziej lub mniej znane i takie których produkty są cenione na całym świecie i takie które robią „masówkę” i jeśli potrzebujesz tani dobry produkt lub po prostu tani to warto go kupić. W każdym innym przypadku warto zapytać się sprzedawcy jakie są cechy danej fabryki.

Czy ma długą historie i należy do jakiegoś funduszu inwestycyjnego czy zarządza nią rodzina od wielu pokoleń. Jaki to ma cel? Teoretycznie możecie pomyśleć że żaden. Realia są jednak takie ze dla rodziny która posiada firmę od pokoleń nie zawsze najważniejsze są pieniądze, a dla funduszy – zawsze. W związku z tym wiem np ze firmą która ma już 100 lat, jest mała fabryką i dbającą o jakość produktów jest np Edel lub Lano.

Warto dołożyć parę złotych do wykładziny lub dywanu z ich kolekcji, ponieważ dostaniecie produkt naprawdę wysokiej jakości, która nie objawia się tylko tym co dostajemy jako produkt. Chodzi także o obsługę ewentualnych reklamacji i długość użytkowania danej wykładziny lub jej konserwacje. Posiadam duże doświadczenie w pracy z wieloma producentami w Europie i na świecie. Jeśli chciałbyś zaczerpnąć porady w postaci mailowej lub telefonicznej to zachęcam do kontaktu.